SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator '15
Lloji :
BMW 3,0 D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2000
ID e produktit :
97125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw530d

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pozharan
045663355
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »