SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes motorrin grand skuter
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
Lloji :
Shpallje
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2011
ID e produktit :
97126
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes motorrin viti 2011 vetem doganen eka te kryne
Informata rreth publikuesit
Blerim
o45663941
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »