SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Wolfsvagen cdi
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Transporter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
97133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ne qjendje shum te mir me servis te kryer per me shum na kontaktoni ne numrin 045693819

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Imer
Pristina
045693919
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »