SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 525d - 2001
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '17
Lloji :
BMW 525D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
97135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 525 dizell viti 2001 ne gjendje perfekte. Full opsion...baj ndrim
Viber,whatsap +38649353132
Informata rreth publikuesit
Robert
Gjakovë
049353132
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »