SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Vetur
Çmimi :
€16,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Lloji :
Skoda Superb
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
85,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
97150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen e ardhur nga Zvicra / Skoda Superb - viti i prodhimit 2008 / model 2009 ,


tel : 044 98 99 99
Informata rreth publikuesit
Arta
Prishtinë
045595599
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »