SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 7 2014 1.6 Highline
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
41,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
97154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 7 1.6 2014 highline me kilometrazh 41000km me garancion te fabrikes.Postuar nëpërmjet celularit.
Nr i telefonit 045888080
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
045888080
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »