SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes R 320 . 2007
Çmimi :
€12,300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '16
Lloji :
Mercedes R 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
97166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Full extra sport paket panoram ,ne gjendje perfekte shum pak i vozitun ne kosove.Postuar nëpërmjet celularit.
Nje vit regjistrim , dy pal fellne te veres 20inq AMG me goma te reja shum pak te vozitne si fellnet edhe gomat, te dimnit mat te zeza 18 inq me goma te reja te pavozitne .
i servisum me servis te madh qmimi eshte fiks ska zbritje
Informata rreth publikuesit
Gezim
049450150
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »