SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes peugot 807 AUTMATIK
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot 807
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
97167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes peugot 807 1.9 dizell AUTOMATIK ne gjendje shum te mir si brenda ashtu edhe jasht ka:
137 mit te kalume me liber te servisit
klim
centrall
gjamat elektronik para edhe marapa
pasqyret elektroni me sistem per mi palu
automatik tiptronik
me 7 ulse
mbyllje me pilot
goma te mira M S
kastofonimme cd
tel 045 202 384
Informata rreth publikuesit
Ermmaal
prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »