SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Nëntor '15
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
97187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passat v6 diesel karavan me navi xenon nxemje nkarrikaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bek
Pejë
049116897
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »