SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Ducato maxi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '15
Lloji :
Fiat Ducato
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,100
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2008
ID e produktit :
97193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat ducato maxi 2.3 dizell ka doganen por i qlajmruarPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nol
Pejë
049138156
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »