SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
97198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel zafira 20 disel 180.000 km
viti prodhimit 2004 Regjistrimin e par ne ks ardhur nga zvicrra km e garantura me liber te servisit.esht ne gjendje shum te mir dhe shum i rujtem si mbrenda ashtu edhe jasht.ndrrim i munshem me kerr ma te vogel.
per me shum info na kontaktoni tel 044-999-855
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
rinor
Ferizaj
044999854
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »