SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi 80
Çmimi :
€1,150.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Lloji :
Audi 80
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1989
ID e produktit :
97210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet makina Audi 80
Prodhimi i vitit 1989
Eshte i ruajtur dhe nuk ka harxhime
Fleksibil edhe per udhetime te gjata
Numri i telefoni 045-442-102 ose ne Viber +37745442102
Informata rreth publikuesit
eron34
045 442 102
Medresja "Alaudinn" [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »