SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Ciroen xantina
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Lloji :
Citroen Xantia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
29,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
97212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet citroeni viti i prodhimit 1999 Me klim me ABES . Gjamat elektrike. Komforni lekure.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liri
Pristina
049407318
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »