SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Lloji :
BMW 524
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
16,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1989
ID e produktit :
97213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw 524 durbo dizel 2.5

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liri
Pristina
049407318
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »