SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
299,999
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
97216
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Golf 2.. 1.6 viti 90 rigjistrim deri korrik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fidan
Obiliq
+38649813487 viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »