SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Hyundai Sonata -07.
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Lloji :
Hyundai Sonata
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
73,000
Motori (kubik) :
2300.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
97228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Hyundai Sonata 2.3 benzine.
Makina ka kambjo manuale.
Disqe Alumini + goma te reja.
ABS - ESP.
Radio CD - MP3.
Xhama & Pasqyra Elektrike.
Ndenjese Lekure me palose dhe regullim pozicjoni.
2-Celesa,Alarm.
Fener Mjegulle.
Etj...
Makina eshte full-extra,dhe ne gjendje perfekte,shum e mirmbajtur dhe e paster si brenda ashtu edhe jashte.
Kam motorr 2.3 Benzine me 160HP.Eshte teper ekonomike per motorrin qe ka,ne autostrade me nje shpejtesi 160-180 km/h nuk i kalon 8 Litra per 100 KM.
Ka 83.000 KM afersisht.
Makina eshte blere e Re ne koncesjonare me cmim 24.000€ dhe shitet 8500€ (i Diskutueshem).Te gjitha sherbimet i jane bere tek koncesjonari i Hyundai-t.Disponon Liberin e sherbimeve.
Eshte makine teper e bollshme dhe e reatshme ne ngarje.Makine perfekte per tu perdorur per TAXI pasi disponon bagazh shum te madhe.Mund ti montohet impjat Gazi kollaj fare pasi ka vendin ku mund ti montohet.
Eshte e gatshme per c'fare do lloj prove ose kontrrolli.
Makina ndodhet ne Greqi dhe shitet per arsye mosperdorimi.Per me shume info & foto kontaktoni 00306994867940 & www.autobox.alPostuar  nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korca-Shop
Prishtinë
00306994867940
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »