SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet pickup
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
97253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pick up wv cady 1.4 benzin viti 2003 pick up osht ardhprej ch osht me tabela ch osht itujtun ounon perfekt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Artan
Gjilan
+377 45 510 422
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »