SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet chevrolet matiz 1.0 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Lloji :
Chevrolet Matiz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
126,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2004
ID e produktit :
97265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet chervrolet Matiz 1.0 benzin . 2004 .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Viktor
Gjakova
+37744143968
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »