SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet vw polo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
97271
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw polo 1.4 tdi(i) te kuqe,regjistrimi i pare ne Kosove,posedon liber servisi,klim,abs eyj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samir
Pejë
044327441
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »