SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mondial HSI 150 cc
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
97272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mondialin osht n gjendje t rregullt veq sa u ngjyros esht shum i shpejt boj edhe ndrrim me diqka qe m konvenon
per me shum informata kontaktoni n viber +37745521163
Informata rreth publikuesit
esat
Prishtinë
045521163
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »