SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo 147 Jtd 1.9 Dizel
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '15
Lloji :
Alfa Romeo 147
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
97285
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura tel 049 155 699

Alfa Romeo modeli 147 JTD
Viti i prodhimit 2005
motorri dizel 1.9 jtd 120 ps
vetura ka klim abs mbyllje qendore me qels
vetura ka dy qelsa osht 4 dyer ngjyr e zez metalike.
osht i ardhur nga zvicrra me libra te servisit
vetura osht ne gjendje shum.te mir mekanike po ashtu edhe optike
gomat e reja me fellne t veta origjin 16
vetura osht me kilometra t veta me Garancion.
Per ma shum.mundeni me pa livePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
doni
Prishtinë
049 155 699
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »