SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
€444.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
50,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1999
ID e produktit :
97290
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PA MOTOR I adhur prej zvicres me dokumenta shitet per pjes ose ndroj me motor malaguti 2001 2002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
/
Pejë
044251311
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »