SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet: Mercedes-Benz S 600 SEL v12 - 1995
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
6.00
Viti :
1995
ID e produktit :
97292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet: Mercedes-Benz S 600 SEL v12 * 412 PS - 1995
Informata rreth publikuesit
Arton
044606646
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »