SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet gollf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
97301
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gollf5 1.9tdi ne gjendje shum te mir Regjistrim 1vit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Wenas
Drenas
049624440
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »