SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Daewo Lanos
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Lloji :
Daewoo Lanos
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
97305
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura posedon Klim A/C,ABS,,AirBag,,xhamat me rrym,,mbyllje qendrore,4 goma(ver-dimer te reja ) hidraulik,5 shpejtsi

1,3 benzin...harxhime ekstra te vogla dhe shum i pershtatshem per vozitje
Informata rreth publikuesit
egzon
Gjilan
045 665 998
045 665 998, rruga Gjon Sereqi( ish kamnik ) nr 8 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »