SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha
Çmimi :
€2,250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Lloji :
Yamaha VMAX
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
41,000
Motori (kubik) :
300.00
Viti :
2004
ID e produktit :
97310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motocikleta yamaha versity300

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
044255339
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »