SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw330
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2002
ID e produktit :
97313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw330 2002 full ekstrA

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Tori
Prizren
00355694555527
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »