SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 1.3cdti
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2006
ID e produktit :
97321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Oplel Meriva ne gjendje te shkelqyer.Vetura ka 155.000 km komplet me servise te kryera dhe ndrrim i rrypit(zingjireve)dhembezor si dhe servisim i rregullt ka goma te veres dhe te dimrit te reja.Çmimi i vetures eshte 4500 euro.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lum
Prishtinë
049331670
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »