SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tiguan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '16
Lloji :
VW TIGUAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,530
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
97332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Volkswagen xhip Tiguan 2.0 TDI 4Motion DSG DPF. Karakteristikat Teknike: Modeli: XHIP TIGUAN SPORT&STYLE Motori: 2.0 TDI Fuqia KW/KF: 103/140 Transmisioni: 6 - Shpejtesi DSG Terheqja: 4X4 Paisjet: Ngjyra e hirit Metalike VETURA POSEDON LIBEREN E SERVIST KM TE GARANTURA. 4X GOMA T' REJA T`VERES. +4 VETURA ESHT NE GJENDJE PERFEKTE. SERVISIMET I KA TE RREGULLTA TEK Porsche Kosova I RUJTUR TEJMASE SI nga NGJYRa ASHTU EDHE Nga INTERIER. KERRI S`KA KURRFAR VREJTJE. JU GARANTOJ PER GJITHQKA. Panorame eshte VEQ SE PO SHIFEN EDHE FOTOGRAFIT. PER ME SHUM INFORMATA : KONTAKTO: 044326721
Informata rreth publikuesit
Rilind
Klina
Kline [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »