SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Passat 2.0 TDI - automatik - tiptronik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
97378
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Vw Passat 2.0 TDI automatik ,tiptronik
Viti i prodhimit ne muajin 12 te vitit 2006
Karrikat me nxemje,Sportline, Dritat Xenon, abs, cruise controler,mbyllje qendrore,hidraulik.etj etj.
Makina eshte diqka extra prej ktyre normaleve,mund ta shikoni edhe vete,ka shume gjera te mira ,.
Qmimin e blerjes e ka 8500eu , Bej edhe ndrrim me makine me te vogel ,si Opel Corsa prodhim 2005,2006 Diesel.
Informata rreth publikuesit
Niki
Ibiza, Spain
Ibiza, Spain [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »