SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
smart 2001
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Lloji :
Smart
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2001
ID e produktit :
97379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Benzin 600

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044606086
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »