SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shutet Golf 2 TDI
Çmimi :
€2,730.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,500,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
97381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golff 2 ne gjendej shumMir. Regjistrum dej muj 5..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lavdrim
Hamburg, Germany
044822361 044453419
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »