SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4 2000
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
97383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 4 2000 1.9 TDI me 1 tkiqe ngjyr te zez Mat ekstra muzik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
Gjilan
045638173
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »