SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes passat 3c 1.9 tdi ne gjendje prefkete
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,457
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
97386
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet passati 3c ne gjendje prefekte 1.9 tdi me dogan te paguar per me shumna kontaktoni 044196206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xhevdet
Prishtinë
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »