SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Astra-G 2.0 dizell me klim -99
Çmimi :
€2,850.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
97409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Astra-G 2.0 dizell me klim klima i punon ne gjendje te rregullut vetura regjistrim 1 vit ju garantoj per veturen si ne motorr edhe ne dokumente

Kontakt: 044/844-724
& 049/697-863
Informata rreth publikuesit
Albion
Gjilan
044844724
te shaqa [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »