SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Citroen C6
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '15
Lloji :
Citroen C6
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
285,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
97410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen C6 2.2 HDI ne gjendje shum te mire teknike
Mundesi ndrrimi me RANGE EOVER SPORT

Pres Blerez serioz
Tel: 044/377/840 & 349/377/840
Viber: +37744/377/840 & +38649/377/840
Informata rreth publikuesit
Gzim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »