SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetura Pezho 206
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '15
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
97429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet pezhoja 206 viti 2004 HDI dizell gjamat pasqyrrt elektronik radion me komand ne timan pezhoja shum e rujshne regjistrim i par ne ks per me shum info ne +37744532986

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
burim
Viti
+37744532986
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »