SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D Diessel
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '15
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
315,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks
ID e produktit :
97444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje shum te mire dhe eshte shum e ruajtur,Klimtronik,fellne etj......... E posa rexhistruar deri 09.09.2016 Model 320 diessel..
Informata rreth publikuesit
Besman
Kacanik
Kacanik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »