SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ml 350
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
Lloji :
Mercedes-Benz ML-350
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
3700.00
Viti :
2003
ID e produktit :
97450
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes ml 350 viti 2003 Amerikan ne gjendje perfekte karrika me nxemje levizin menyr elektronike te gjith xhamat elektronik tempomat navigacion shiber nalt rks . bojm ndrrim me ndonje vetur me te vogel .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Kosovo
+37844210757
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »