SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
gillera runer 49 cc
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,500
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
1995
ID e produktit :
97458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne gjendje te regullt me lladnjak bej edhe ndrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ilir
Prizren
045529631
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »