SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes VW Kombi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen/VW Tjetër
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1982
ID e produktit :
97467
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
nr i telit 044 648 070
Informata rreth publikuesit
Armend
Prizren
045623214
Shpenadi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »