SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet benz c-class 200 . viti-2002
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '15
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
200.00
Viti :
2002
ID e produktit :
97468
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz c-class. 200. Viti -2002. Ne gjendje shume te mire. Me letra te paguara deri ne qershor te 2016.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Stela
0698783879
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »