SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Opel Omega
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '15
Lloji :
Opel Omega
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1989
ID e produktit :
97469
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nr i telit 044 648 070
Informata rreth publikuesit
Armend
Prizren
045623214
Shpenadi [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »