SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet fiat scudo (pikap)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Lloji :
Fiat Scudo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
ID e produktit :
97485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat scudo 1.9 disel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shkelqim
Gjakovë
045545209
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »