SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel vectra
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
97487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vectra viti i prodhimit 1990 ne gjendje te mir Lend djegse benzin-plin qmimi 800 ero

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valton
London, United Kingdom
044299526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »