SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot Expert-2000 disel
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Lloji :
Peugeot Expert
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
Ekstra :
CD Player
ID e produktit :
97521
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura i ka të kaluar 192000km
1.9 diesel /69 kuaj fuqi
viti i prodhimit 2000
5 shpejtesi (nderruesi manual)
posedon dy pale goma te veres dhe te dimrit
Vetura eshte perdorur 1 e gjysëm në Kosovë,dhe ëshë i ardhur nga Zvicra.
Vetura është në gjendje të rregullt dhe regjistrimin e ka të përfunduar.
Mund të kontaktoni përmes thirrjeve ose Viberit +386 49 268 856
Informata rreth publikuesit
Prizren
Brekoc [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »