SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet KIA SOTENTO
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '15
Lloji :
Kia Sorento
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
97529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet KIA SORENTO 2003

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Prishtinë
044800003
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »