SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vespa
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
97530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet vespa 125cc ne gjendje shum te mir me dogan te paguar
044597795
Informata rreth publikuesit
alban_20
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »