SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '15
Lloji :
Ligier Automobiles Optima
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
97540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 1.9 tdi-di tkuqe 2002 vetura osht ardh prejj gjermanis janar dogana ju ka pagu shkurt 2015 gjamat me rrym karrikat me nxemje 210mi tkalume me libra sevisit osht e rujshme si jasht edhe mrena osht top sa ju ka ndrru trpat krejt 6 shpejci.
Informata rreth publikuesit
shpresim
Ferizaj
044566322
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »