SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 2002
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
97550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.9 diesel TDI- I tkuqe ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera shum i ruajtur si brenda dhe jasht nr 044-665-240

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arlind
Gjakovë
044-665-240
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »